Amanda Nagyová Model

Tae-Bo ETB® & Fitness

Pozvánka

Som choreografka, tanečnica, trénerka, modelka, redaktorka a k tomu všetkému potrebujem byť fit, cítiť sa dobre, dobre vyzerať a pracovať na sebe.

Vo svete tanca a športu sa pohybujem takmer celý svoj život a ako taebo inštruktorka som objavila zasa čosi nové - športový systém vychádzajúci z prirodzenosti tela a pohybov odlišných druhov bojových umení a v prvom rade skupinové cvičenie s rýchlou hudbou.

Počas celej hodiny posilňujeme súčasne všetky svaly - aj tie brušné, zväčšujeme kapacitu pľúc a prekonávame svoje hranice. Je to jednoducho potenie sa, uberanie na váhe, posilňovanie, fitnes, vôľa, budovanie imunity, výdrž, zábava a predovšetkým zlepšenie sebavedomia.

Super kolektív, hudba a tréning Vás nabije pozitívnou energiou a vďaka dokonale prepracovaným ETB technikám zabudnete ako na bolesti chrbtice, kolien a vôbec kĺbov, tak aj na starosti a únavu.

Cvičenie Zdravý chrbát s Amandou Photo Credit: Amanda Nagyová

Cvičenie zdravý chrbát

Cvičenie zamerané na udržiavanie zdravej chrbtice - správne držanie tela, odstránenie bolestí chrbta a posilnenie chrbtových svalov. Nesprávne držanie tela a sedavá práca môžu spôsobovať bolesti chrbta, krčnej chrbtice a bolesti v krížoch. Zostava cvikov zameraná na zdravý chrbát posilní, natiahne a uvoľní všetky svaly na vašom tele, odbúra krížové bolesti, bolesti krčnej chrbtice, lopatiek, ramien a zlepší sa držanie tela. Pravidelnosť týchto cvičení pomáha udržiavať zdravú a vzpriamenú chrbticu. Chrbtica je zložená z pohyblivých stavcov, ktoré tvoria pevný stĺp - je teda symbolom dynamiky a zároveň stability. Ak ak sa málo hýbeme, sme neprispôsobiví, leniví, nepružní, chýba nám vnútorná opora či stabilita, objavia sa bolesti chrbta, sekne nás v krížoch alebo pociťujeme malátnosť. Najlepšie, čo môžete pre seba a svoju chrbticu urobiť, je pohyb. Cvičenia na zdravý chrbát, ktoré praktizujeme na hodinách sú zamerané na posilnenie, natiahnutie, uvoľnenie a precítenie nielen chrbtice ale všetkých svalov v našom tele. Pravidelným cvičením vybalansujeme nerovnosti v chrbtici do správnej polohy a pomôžeme tak udržať našu chrbticu zdravú, pružnú a vzpriamenú. A hneď bude život krajší :)

O Tae-Bo ETB

TaeBo je účinný športový systém, ktorý redukuje váhu, zlepšuje kondíciu, koordináciu a zvyšuje svalovú silu.

Nečakajú Vás žiadne náročné choreografie, prevedenie jednotlivých techník a kombinácií je pre Vaše telo úplne prirodzené!

Príďte si upevniť Vašu vôľu a posunúť hranice svojich možností! Vďaka filozofii "Get the first place by your own!" v tempe 175 bpm spoznáte pod vedením certifikovaného trénera svoje naozajstné možnosti.

Tu sa nikto s nikým neporovnáva, tu neexistujú porazení. Každý víťazí sám nad sebou. Nevládzem? Dám si pauzu a o chvíľu bojujem ďalej.

Postupne sa naučíte vnímať svoje telo a posúvate sa na level, o ktorom ste kedysi ani nesnívali.

Cvičíme každý utorok a každý štvrtok.

Cvičenia Tae-Bo

Get fit - lose weight - have fun - be strong!

Teším sa na Vás a verím, že keď raz prídete, bude to návykové!

Využite tiež možnosť súkromnych tanečných, či športových lekcií.


Copyright © 2024 Amanda Nagyová .
Všetky práva vyhradené.