Amanda Nagyová Model

Tae-Bo ETB® & Fitness

Pozvánka

Som choreografka, tanečnica, trénerka, modelka, redaktorka a k tomu všetkému potrebujem byť fit, cítiť sa dobre, dobre vyzerať a pracovať na sebe.

Vo svete tanca a športu sa pohybujem takmer celý svoj život a ako taebo inštruktorka som objavila zasa čosi nové - športový systém vychádzajúci z prirodzenosti tela a pohybov odlišných druhov bojových umení a v prvom rade skupinové cvičenie s rýchlou hudbou.

Počas celej hodiny posilňujeme súčasne všetky svaly - aj tie brušné, zväčšujeme kapacitu pľúc a prekonávame svoje hranice. Je to jednoducho potenie sa, uberanie na váhe, posilňovanie, fitnes, vôľa, budovanie imunity, výdrž, zábava a predovšetkým zlepšenie sebavedomia.

Super kolektív, hudba a tréning Vás nabije pozitívnou energiou a vďaka dokonale prepracovaným ETB technikám zabudnete ako na bolesti chrbtice, kolien a vôbec kĺbov, tak aj na starosti a únavu.

Tae-Bo ETB cvičenie s Amandou Photo Credit: Amanda Nagyová

O Tae-Bo ETB

TaeBo je účinný športový systém, ktorý redukuje váhu, zlepšuje kondíciu, koordináciu a zvyšuje svalovú silu.

Nečakajú Vás žiadne náročné choreografie, prevedenie jednotlivých techník a kombinácií je pre Vaše telo úplne prirodzené!

Príďte si upevniť Vašu vôľu a posunúť hranice svojich možností! Vďaka filozofii "Get the first place by your own!" v tempe 175 bpm spoznáte pod vedením certifikovaného trénera svoje naozajstné možnosti.

Tu sa nikto s nikým neporovnáva, tu neexistujú porazení. Každý víťazí sám nad sebou. Nevládzem? Dám si pauzu a o chvíľu bojujem ďalej.

Postupne sa naučíte vnímať svoje telo a posúvate sa na level, o ktorom ste kedysi ani nesnívali.

Cvičíme každý utorok a každý štvrtok.

Get fit - lose weight - have fun - be strong!

Teším sa na Vás a verím, že keď raz prídete, bude to návykové!

Využite tiež možnosť súkromnych tanečných, či športových lekcií.


Copyright © 2019 Amanda Nagyová .
Všetky práva vyhradené.